Browsing Category

Poradniki

Poradniki,

Zabieg wybielania zębów – dlaczego warto?

Wybielanie zębów to temat budzący wiele kontrowersji. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być to, że niemal każdy z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Wiemy jednak sporo o technikach wybielania i nie mamy wątpliwości, co do tego, że nie wszystkie są jednakowo skuteczne, a tym samym – w jednakowym stopniu zasługujące na polecenie. Dziś najwięcej uwagi poświęca się tym zabiegom, które wykonywane są w gabinecie stomatologa. Czy można podchodzić do nich bez obaw?

Poradniki,

Jaka bateria do wanny wolnostojącej

Wanny wolnostojące mają tę zaletę, że wyglądają wyjątkowo elegancko i oferują wiele różnych możliwości ustawienia. Jednak zajmują więcej miejsca niż inne rodzaje wanien. Ponadto może być konieczne sparowanie ich z wolnostojącymi bateriami wannowymi, co daje możliwość stworzenia zaskakujących i ciekawych projektów.

Poradniki,

Kilka wskazówek jak wybrać dobre biuro rachunkowe

Posiadając własną działalność gospodarczą, często zastanawiamy się, czy zatrudnić księgową w pełnym wymiarze godzin, samodzielnie zająć się porządkowaniem dokumentów księgowych, czy może zlecić usługi księgowe w profesjonalnym biurze rachunkowym. Jeżeli wybór padnie na biuro rachunkowe, trzeba się jeszcze zastanowić które wybrać, aby spełniało ono wszystkie niezbędne warunki.

Poradniki,

Odstraszacz kleszczy dla dzieci – najlepsze sposoby na odstraszenie kleszczy

Kleszcze to maleńkie, ale niezwykle niebezpieczne i podstępne pasożyty. Ich ukąszenie może powodować wiele groźnych chorób m.in. boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu. Epidemiolodzy szacują, że chorobotwórcze patogeny przenosi aż 20 proc kleszczy. A że z powodu ciepłych zim z roku na rok jest ich coraz więcej, ryzyko zakażenia rośnie w zastraszającym tempie. Jak je zminimalizować?

Poradniki,

Jak dobrać spodnie do figury

Jeszcze całkiem do niedawna kobieta nosząca spodnie była czymś dziwnym, a nawet czymś potrafiącym wzbudzać gniew. Spodnie uznawane były po prostu za element garderoby męskiej i z tego jedynie powodu konserwatyści uważali, że nie wolno jest kobietom ich nosić.

Poradniki,

Efektywne oszczędzanie dzięki zamiennikom do drukarek

Drukowanie to jeden z najczęściej wykonywanych procesów w każdym przedsiębiorstwie, który zajmuje wiele czasu i generuje sporo kosztów. Przeciętnie jeden pracownik drukuje około 30 stron dziennie, ale niemal 8% wszystkich firmowych wydruków ląduje w koszu. Szukając sposobów na oszczędności w firmie, warto w programie cięć uwzględnić proces drukowania. Poniżej podpowiadamy, w jak prosty sposób można ograniczyć wydatki w tym zakresie, stosując zamienniki do drukarek.

Poradniki,

Jak urządzić pokój gościnny?

Bez względu na to jak często przyjmujemy gości warto mieć w swoim mieszkaniu miejsce, które staje się niezbędne w momencie np. konieczności przenocowania gości… tego rodzaju wnętrzem może być osoby pokój albo nasz salon. Wszystko zależy od tego gdzie mieszkamy – czy jest to np. dwupokojowe mieszkanie w bloku czy duży dom. W czym tkwi sukces? W przemyślanym zaaranżowaniu takiego wnętrza. Co jest ważne i jak urządzić pokój gościny – o tym poniżej…